Ceremonie Wellness

Ceremonie Wellness (peeling, serum, masaż, maska, masło)

Ceremonia Wellness – dowolny rytuał SPA + godzinny masaż klasyczny

Ceremonia Moccacino – mleczny peeling, okład z prawdziwej gorzkiej czekolady, masaż kamieniami, kawowy balsam

Ta ceremonia, łącząca moc mlecznych protein, czekolady i kawy oraz gorących kamieni niweluje zmęczenie, pobudza mikrokrążenie i nawilżenie skóry. Wspaniały aromat towarzyszący ceremonii wpłynie na poprawę nastroju.

Ceremonia Bogini – dowolny rytuał SPA, godzinny masaż klasyczny, zabieg na twarz

Peeling

Do każdego z masaży proponujemy peeling, który dokładnie oczyści, wygładzi i poprawi mikro-krążenie skóry stanowiąc przy tym prawdziwą rozkosz dla zmysłów.

peeling cukrowy

przeznaczony do skóry wrażliwej i suchej, wzbogacony o olej sojowy i wosk pszczeli zapewni skórze odżywienie i miękkość.

peeling solny

oprócz pięknego zapachu peeling ten zawiera sól morską, która intensywnie złuszczy naskórek, dostarczając ponadto skórze cennych minerałów, dodatek masła Shea i naturalnych olejów zapewni odpowiedni poziom nawilżenia.

peeling kawowy

posiadający właściwości antycellulitowe, masujące drobinki kawy intensywnie stymulują skórę
i poprawiają krążenie.

Podarunek piękna

Masaże, rytuały i ceremonie w STREFAodNOWA to idealny prezent dla bliskiej osoby, której chcemy podarować to, co najcenniejsze – chwilę dla siebie, odpoczynek, odprężenie i głęboki relaks w oprawie wspaniałych aromatów.

Przy zakupie otrzymają Państwo gustowny karnecik z wpisanym wybranym zabiegiem. Obdarowana osoba może zadzwonić do nas by umówić się na zabieg lub skorzystać z systemu rezerwacji on line https://lavito.pl/strefaodnowa

Zapraszamy

Call Now Button