DermaPen – mezoterapia mikroigłowa

Efekty po zabiegu.

Zabieg Dermapen powoduje widoczne spłycenie zmarszczek, poprawę gęstości i elastyczności skóry, zmniejszenie widoczności porów, redukcję blizn potrądzikowych, pourazowych, oparzeniowych, a także redukcję przebarwień. Ponadto wyrównuje się koloryt skóry, poprawia się jej tekstura,  zmniejsza się widoczność rozstępów.

Przebieg.

Kosmetolog wykonuje zabieg za pomocą urządzenia wyposażonego w jednorazowy, sterylny kartridż z drobniutkimi mikroigiełkami, pokrytymi nanosrebrem o regulowanej głębokości wkłucia od 0,2 mm do 2,2 mm. Nakłuwając skórę otwieramy szereg mikrokanałów. Pozwala to na wniknięcie substancji aktywnych w głąb skóry w ilości kilkaset razy większej, niż przy nałożeniu kosmetyków na nienakłuwaną skórę.

W zależności od głębokości wkłucia uzyskujemy zróżnicowany efekt:

  • nakłucia płytkie do głębokości 0,5 mm umożliwiają kilkaset razy większe (niż przy nałożeniu kosmetyków na nienakłuwaną skórę) wnikanie substancji aktywnych w głąb skóry.
  • nakłucia średniogłębokie ok. 1 mm wywołują fizjologiczną reakcję skóry na uraz tak jak w przypadku laserów frakcyjnych. Podczas procesu gojenia dochodzi do licznych etapów regeneracyjnych i stymulujących procesy naprawcze w tym do wzrostu częstotliwości podziałów fibroblastów, które zwiększają produkcję włókien kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego.
  • Nakłucia głębokie powyżej 1,5 mm powodują aktywację własnych czynników wzrostu przez płytki krwi.

Sprawdź cenę zabiegu. W naszym cenniku możesz sprawdzić cenę podstawową zabiegu, jak i modyfikacje usługi. 

Umów się na konsultację. Jeśli masz wątpliwości zawsze możesz skonsultować je z naszymi profesjonalnymi kosmetologami!

Call Now Button