Focus RF

jędrna skóra

Focus RF + wykorzystuje technologię fal radiowych, które powodują wytwarzanie w skórze energii cieplnej, dzięki czemu włókna kolagenowe obkurczają się i pogrubiają. Efekt jest natychmiastowy. Od razu widzimy ujędrnienie, podniesienie i zagęszczenie skóry.   

Stosując zastrzeżoną technologię częstotliwości promieniowania (zwaną dalej RF) można w widoczny sposób poprawić nasz wygląd. RF wytwarza ciepło, w momencie gdy rezystancja elektryczna przetwarza prąd elektryczny na energię termalną głęboko w skórze właściwej. Urządzenie RF rozprasza energię równo do trójwymiarowych objętości tkanki na kontrolowanych głębokościach.

Początkową denaturację kolagenu w tych termicznie modyfikowanych tkankach głębokich uważa się za mechanizm natychmiastowego skurczenia się tkanki; dalej następuje proces ponownego tworzenia się kolagenu, który z kolei napina tkankę skóry właściwej i redukuje zmarszczki.

Focus RF to najbezpieczniejszy sposób odmładzania (liftingu) twarzy i modelowania sylwetki.

Temperatura podczas zabiegu wynosi 45- 60°C, co jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na efekt zabiegu. Dopiero w 45°C zaczynają zachodzić procesy neokolagenacji w skórze właściwej. System Auto Focus 3 D (opatentowany i właściwy tylko dla tego urządzenia ) pozwala na ustawienie głębokości dochodzenia impulsów RF w konkretną warstwę skóry. 

 • Skóra właściwa – lifting + zagęszczenie

 • Tkanka tłuszczowa -wyszczuplenie + lifting

Focus to bezpieczne i efektywne urządzenie wykorzystujące dobroczynne działanie fal radiowych na skórę właściwą i tkankę podskórną. Doskonale sprawdza się w zabiegach bezinwazyjnego liftingu twarzy oraz modelowania sylwetki. Pierwsze efekty widoczne są już w połowie zabiegu. Zabiegi FOCUS RF są przyjemne i wygodne w wykonaniu. Dla klienta -całkowicie bezpieczne i bezbolesne. Istotnym czynnikiem jest również zastosowanie głowicy chłodzącej (-5-10°C), która pozwala na pracę w wyższych temperaturach nie powodując poparzenia.

JAK TO DZIAŁA?

 • Lifting

FOCUS RF – powoduje chwilowe podgrzanie i delikatne rozciągnięcie włókien kolagenowych, co daje natychmiastowy efekt ich skrócenia. Ważną rolę w tym procesie odgrywa chłodzenie głowicy. Odpowiedni ruch głowicy podnosi spiralki włókien kolagenowych ku górze. W efekcie otrzymujemy natychmiastowe podniesienie i zagęszczenie skóry.

 • Modelowanie

FOCUS RF – dostarczając ciepło do wybranej partii skóry, podgrzewa tłuszcz w komórce tłuszczowej doprowadzając do jego rozkładu. Tłuszcz przedostaje się przez błonę na zewnątrz. Następnie w procesach metabolicznych jest wydalany z organizmu. RF opróżnia i zmniejsza komórki tłuszczowe. Działa również cały czas w skórze właściwej, gdzie stymuluje odmłodzenie kolagenu. Po zabiegu jest widoczny mniejszy obwód ciała i zmniejszenie nierówności cellulitowych.

Zastosowanie: 

 • redukcja cellulitu,
 • zmniejszenie tkanki tłuszczowej,
 • ujędrnienie ciała,
 • podniesienie pośladków,
 • wysmuklenie talii,
 • likwidacja „luźnej skóry” na brzuchu i wewnętrznej stronie ud,
 • ujędrnienie i wyszczuplenie ramion.

Focus RF charakteryzuje  długotrwałe efekty – 5 lat.


Przeciwwskazania:

 1. Ciąża
 2. Rozrusznik serca
 3. Nowotwory 
 4. Przebyte nowotwory zawsze po konsultacji lekarskiej
 5. Choroby immunologiczne
 6. Choroby skóry
 7. Zadrapania skaleczenia naskórka
 8. Wysokie nadciśnienie (skrajne przypadki)
 9. Złote nici w obszarze zabiegu  (do 2 lat od zabiegu).
focus rf

Sprawdź cenę zabiegu. W naszym cenniku możesz sprawdzić cenę podstawową zabiegu, jak i modyfikacje usługi. 

Focus RF

Czas

Cena

Brzuch/boczki/ramiona/pośladki - wybrana okolica

0:15 h

200 zł

Brzuch + boczki

0:30 h

400 zł

Uda przód/tył/wewnętrzne/zewnętrzne - wybrana okolica

0:15 h

200 zł

Całe uda

0:30 h

400 zł

Uda + pośladki

0:45 h

600 zł

Częstotliwość zabiegów: 8 zabiegów 2 razy w tygodniu
Rabaty: 
4 zabiegi -5%
8 zabiegów -10%

Call Now Button