Gorąca fala zmian – odbierz BON na FOCUS RF

Zabieg wyszczuplająco-ujędrniający na brzuch

focus

O zabiegu: 

Focus RF + wykorzystuje technologię fal radiowych, które powodują wytwarzanie w skórze energii cieplnej, dzięki czemu włókna kolagenowe obkurczają się i pogrubiają. Efekt jest natychmiastowy. Od razu widzimy ujędrnienie, podniesienie i zagęszczenie skóry.   

Stosując zastrzeżoną technologię częstotliwości promieniowania (zwaną dalej RF) można w widoczny sposób poprawić nasz wygląd. RF wytwarza ciepło, w momencie gdy rezystancja elektryczna przetwarza prąd elektryczny na energię termalną głęboko w skórze właściwej. Urządzenie RF rozprasza energię równo do trójwymiarowych objętości tkanki na kontrolowanych głębokościach.

Początkową denaturację kolagenu w tych termicznie modyfikowanych tkankach głębokich uważa się za mechanizm natychmiastowego skurczenia się tkanki; dalej następuje proces ponownego tworzenia się kolagenu, który z kolei napina tkankę skóry właściwej i redukuje zmarszczki.

Focus RF to najbezpieczniejszy sposób odmładzania (liftingu) twarzy i modelowania sylwetki.

Zdobądź aż do 100% rabatu od ceny katalogowej na rozgrzewający, modelujący i ujędrniający zabieg FOCUS RF!

Aby uzyskać do 100% rabatu – do końca 31.01.2021 nagradzamy Twoją aktywność w Social Media. 

Jeżeli lubisz FACEBOOK, to masz rabat:

  • 10% za polubienie strony, udostępnienie i komentarz pod wskazanym przez nas postem 
  • 15% rabatu za publiczną relację lub post na Fb na Twoim profilu ze wspomnieniem @strefaodnowa. Treścią relacji nie musi być sam zabieg, (ale oczywiście może) możesz zameldować się w STREFAodNOWA dodać dowolne zdjęcie z salonu lub napisać parę słów 🙂
  • 10% za opinię słowną plus gwiazdeczki na Facebooku.

 

Jeżeli uwielbiasz INSTAGRAM, to masz:

  • 10% za zaobserwowanie, polubienie i  komentarz pod wskazanym postem.
  • 15% rabatu za publiczną relację lub post na Insta na Twoim profilu ze wspomnieniem @strefaodnowa. Treścią relacji nie musi być sam zabieg, (ale oczywiście może) możesz zameldować się w STREFAodNOWA dodać dowolne zdjęcie z salonu lub napisać parę słów 🙂

Możesz też znaleźć naszą firmę w Google, gdzie damy Ci:

  •  5% rabatu za ocenę “gwiazdeczki”
  • 10% rabatu za opinię plus gwiazdeczki.

Pamiętaj, że największy rabat, który możesz uzyskać z powyższych działań, to 100% od ceny regularnej na jednorazowy zabieg z użyciem FOCUS RF!

Życzymy udanej zabawy!

Aby uzyskać 50% rabatu prosimy o wypełnienie formularza:

 

lipokawitacja
Call Now Button