infuzja tlenowa

 Infuzja tlenowa jest to zabieg nieinwazyjny opierający się na technologii hiperbarycznego tlenu. Zabieg wykonywany jest za pomocą aplikatora, który wtłacza tlen pod ciśnieniem wraz z odpowiednio dobraną do potrzeb skóry ampułką.

Infuzję tlenową wykonuje się przez cały rok, ale jest to idealny zabieg na lato. Prowadzi do głębokiego nawilżenia skóry, poprawy mikrokrążenia oraz dotlenienia tkanek, a co za tym idzie – młodzieńczego blasku i wyglądu skóry. Cera zostaje odżywiona i rozpromieniona.

Zabieg ten jest bezbolesny i nie wymaga żadnej rekonwalescencji. Po zabiegu można od razu wrócić do codziennych czynności.

W naszej ofercie mamy do wyboru trzy warianty tego zabiegu – do cer naczyniowych, przetłuszczających się, trądzikowych oraz wymagających nawilżenia. W każdej z nich wykorzystujemy silnie skoncentrowane preparaty na dany problem skóry.

Calming Oxy Care terapia skóry wrażliwej i podrażnionej

Skierowana do klientów, których cera wymaga złagodzenia, wyciszenia oraz jest skłonna do podrażnień. Preparat użyty podczas zabiegu zawiera kompleks UltraCalming™, który wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry, redukuje zaczerwienienia, pieczenie oraz wszelki dyskomfort związany z nadwrażliwością.

Acne Oxy Care terapia dla skóry tłustej i trądziku u dorosłych

Jest to terapia za pomocą skoncentrowanego preparatu, który zwalcza główne przyczyny trądziku. Pozostawia skórę oczyszczoną oraz przeciwdziała powstawaniu wszelkich zmian trądzikowych. Zawarty w nim kwas salicylowy usuwa martwe komórki naskórka, a inne preparaty m.in. niacynamid, kasztanowiec, kofeina, drożdże, lukrecja i pantenol regulują wytwarzanie sebum oraz działają łagodząco na skórę.

Hydra Oxy Care terapia skóry suchej i odwodnionej

Zastosowany podczas zabiegu koncentrat zawiera kwas hialuronowy oraz trzy inne składniki aktywne, które nawilżają, regenerują oraz nawadniają skórę. Dodatkowo zauważalnie napinają skórę, wygładzają oraz wypełniają zmarszczki. Ponadto zabieg zapobiega przeznaskórkowej ucieczce wody, dzięki temu poziom nawilżenia skóry pozostaje na długo na wysokim poziomie.

Przed zabiegiem wykonywany jest peeling dobrany do potrzeb skóry, a na zakończenie maska kremowa lub żelowa, która jest dopełnieniem całego zabiegu