Masaże

W strefie wellness STREFAodNOWA znajdą Państwo bogatą ofertę masaży, rytuałów i ceremonii. Kosmetyki i preparaty raz akcesoria, których używamy podczas tych zabiegów oddziałują na wszystkie zmysły, pomagając odzyskać spokój i odprężenie. Co więcej, wyraźnie poprawiają kondycję skóry. Masaże niwelują napięcie mięśni i  pozwalają na prawdziwy, głęboki relaks.

Masaże

Kamienna Czakra – masaż gorącymi kamieniami

To połączenie technik relaksacyjnych z działaniem zdrowotnym. Specjalnie ułożone, nagrzane  kamienie usprawniają przepływ energii przez ciało, łagodzą bóle mięśniowe i likwidują napięcie. Zabieg odżywia skórę, poprawia jej elastyczność i jędrność, przyspiesza regenerację mięśni po wysiłku. Co więcej – poprawia funkcjonowanie układu krążenia, łagodzi skutki i objawy stresu oraz przynosi relaks i odprężenie.

Dotyk Południa – masaż stemplami ziołowymi

Ten masaż nie tylko relaksuje dzięki uwalnianemu aromatowi ziół z Peru i Maroko, ale też pilinguje skórę, dzięki czemu składniki aktywne będą mogły głębiej w nią wniknąć. Zabieg działa odprężająco, przeciwbólowo, przeciwzapalnie, poprawia układ krążeniowy i limfatyczny oraz pobudza przemianę materii.

Moc Endorfin – masaż prawdziwą gorzką czekoladą

Ten masaż nie tylko odżywia skórę i dzięki wspaniałemu aromatowi czekolady wpływa na poprawę nastroju. Działa też na mięśnie, stawy, układ krwionośny i nerwowy. Poprawia on też ukrwienie i działanie układu limfatycznego, zmniejsza a nawet całkiem niweluje napięcie, odczuwane często w okolicach karku, szyi czy pleców.

Płomienna rozkosz – masaż świecą

Zabieg, który łączy moc aromaterapii z kojącym działaniem ciepłych olejów pielęgnacyjnych. Masaż sprawia, że skóra staje się długotrwale nawilżona, odżywiona i miękka. Ponadto poprzez wprowadzenie w stan bardzo głębokiego relaksu, niweluje stres, zmęczenie i poprawia samopoczucie.

Eteryczna impresja – masaż ciepłymi olejkami

Wyciszający, głęboko relaksujący masaż, który wspomaga oczyszczenie organizmu z toksyn. Szczególnie polecany przy stanach chronicznego zmęczenia i braku energii,  przewlekłym stresie i bezsenności.

Sprawdź cenę zabiegu. W naszym cenniku możesz sprawdzić cenę podstawową zabiegu, jak i modyfikacje usługi.

Umów się na wizytę. Na stronie moment.pl możesz internetowo umówić się na zabieg w wybranym dniu i godzinie.

Umów się na konsultację. Jeśli masz wątpliwości zawsze możesz skonsultować je z naszymi profesjonalnymi kosmetologami!

Call Now Button