O nas

STREFAodNOWA funkcjonuje na łódzkim rynku profesjonalnych usług kosmetycznych od roku 2009 roku. Wcześniej działała pod nazwą Strefa Kobiet i przez 11 lat miała swoją główną siedzibę w Atlas Arenie. Od początku zamysłem Strefy Kobiet było tworzenie kompleksowej oferty w zakresie modelowania sylwetki i zabiegów anty-aging. Przez szereg lat salon był doposażamy o nowoczesne urządzenia i nowości kosmetyczne. 

Aktualnie firma mieści się na Złotnie. Ze względu na sytuację z COVID-19 postanowiliśmy przenieść gabinet w bardziej kameralne i bezpieczne warunki. Nowa lokalizacja doskonale spełnia obecne wymagania bezpieczeństwa zabiegów kosmetycznych i daje duży komfort korzystania z gabinetu. 

Zdobywane przez lata doświadczenie, uczestniczenie w szkoleniach, śledzenie i włączanie do oferty wszelkich nowinek ze świata kosmetologii i medycyny estetycznej oraz indywidualne podejście do Klientek i Klientów sprawia, że STREFAodNOWA to miejsce, w którym można zadbać o siebie kompleksowo i zachować na długo swoje naturalne piękno.

Co nas wyróżnia?

Kompleksowa oferta

Posiadamy najnowocześniejszą aparaturę zabiegową jaka jest dostępna na rynku, co daje nam nieograniczone możliwości indywidualnego dobierania zabiegów. Działamy kompleksowo  i precyzyjnie, w naszej ofercie znajdują się zabiegi zarówno na twarz, jak i modelowanie sylwetki.

Nowoczesność i bezpieczeństwo

W naszych gabinetach pracujemy na najwyższej jakości specjalistycznym sprzęcie, spełniającym europejskie i amerykańskie normy bezpieczeństwa. Nieustannie poszukujemy nowości, które przed włączeniem do oferty zabiegowej testujemy pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa. Stosujemy restrykcyjne procedury sterylizacji narzędzi. Posiadany własny autoklaw, a skuteczność sterylizacji kontrolowana jest systematycznie badaniami laboratoryjnymi.

Profesjonalizm i misja

Doświadczony, doskonale wyszkolony personel i wysokiej jakości sprzęt to podstawa skuteczności naszych zabiegów. Kosmetologia i medycyna estetyczna to nasza pasja. Naszą misją jest wydobycie i  podkreślenie atutów naszych Klientek i Klientów. Sprawiamy, by mogli oni w pełni i przez długi czas cieszyć się pięknym, atrakcyjnym wyglądem.

Ceny usług bez tajemnic

W naszym cenniku znajdziesz podstawowe informacje o cenie, czasie i zakresie poszczególnych usług. Istnieje możliwość indywidualnego skomponowania zabiegów lub pakietów. Koszt zabiegu jest zawsze omawiany przed jego rozpoczęciem.

Komfort

Duży monitorowany parking, długie godziny otwarcia oraz bogata i różnorodna oferta to tylko niektóre zalety naszego salonu.

Call Now Button