OxyLift
Siła Jadu Węża

Siła jadu węża – alternatywa dla Botoksu!

Jest to niewątpliwie innowacyjny zabieg o natychmiastowym działaniu. Rytuał Siła Jadu Węża jest idealny dla osób, które chcą uzyskać lifting twarzy bez użycia skalpela w całkowicie bezpieczny i prosty sposób. Zabieg skutecznie pomaga powstrzymać biologiczny i mechaniczny proces starzenia się skóry, a co istotne bez bolesnego ostrzykiwania się neurotoksyną botulinową. Dlatego jest nie tylko prosty i przyjemny, ale przede wszystkim wyjątkowo skutecznym sposobem na świetny wygląd każdego dnia.

Efekty po zabiegu.

Po zabiegu możemy zauważyć widoczny lifting owalu twarzy, spłycenie zmarszczek, powstrzymanie procesu starzenia się skóry,  jak również poprawę sprężystości skóry. Co więcej – uzyskamy efekt natychmiastowego napięcia skóry i regenerację. Nawet jeden zabieg wystarczy, żeby zauważyć efekt na skórze.

Przebieg zabiegu:

Zabieg rozpoczyna się demakijażem skóry oraz nałożeniem biomimetycznego peelingu z kwasami i kompleksem peptydowym. Następnie kosmetolog wprowadza infuzją tlenową bądź wmasowuje Intensywne serum przeciwzmarszczkowe (Temple Viper z technologią komórek
macierzystych). Kolejnym etapem jest nałożenie silnie liftingującej przeciwzmarszczkowej maski
algowej, która jest połączona z emulsją kolagenową. Na zakonczenie zabiegu stosowane są kremy – przeciwzmarszczkowy i liftingujący do twarzy oraz żel do okolic oczu, ust i na powieki.

Umów się na konsultację. Jeśli masz wątpliwości zawsze możesz skonsultować je z naszymi profesjonalnymi kosmetologami!

Siła Jadu Węża

W związku z licznymi zapytaniami znajdą Państwo poniżej cenę zabiegu. 

 CzasCena
Twarz1:00 h200 zł
Twarz (z infuzją tlenową)1:00 h250 zł
Twarz, szyja1:00 h250 zł
Twarz, szyja z infuzją tlenową1:00 h300 zł
Twarz, szyja, dekolt1:15 h300 zł
Twarz, szyja, dekolt z infuzją tlenową1:15 h350 zł
Call Now Button