Rytuały SPA

Rytuały STREFAodNOWA

STREFAodNOWA oferuje kilka relaksujących i odżywczych rytuałów SPA. Kosmetyki i preparaty raz akcesoria, których używamy podczas tych zabiegów oddziałują na wszystkie zmysły, co pomaga odzyskać spokój i odprężenie, a przy tym poprawia kondycję skóry.

 

Rytuały SPA (peeling, serum, maska, masło)

 

Mleczne otulenie – mleczny rytuał łagodzący

Zabieg łączy działanie protein koziego mleka, regenerującego skórę oraz ekstraktu ze śliwki chińskiej lychee – źródła witaminy C, która odmładza i wzmacnia skórę. Rytuał polecany jest dla każdego rodzaju skóry, a w szczególności dla skór wrażliwych, skłonnych do podrażnień, wymagających regeneracji. Idealnie nadaje się również jako łagodząca pielęgnacja po opalaniu. Efekty to głębokie nawilżenie, odżywienie, regeneracja oraz wzmocnienie bariery ochronnej skóry.

 

Owocowy rytuał odmładzający

Zabieg skutecznie niwelujący oznaki starzenia się skóry. Dzięki wykorzystaniu preparatów z ekstraktem z  winogron i żurawiny, który chroni skórę przed infekcjami, wzmacnia jej barierę ochronną oraz przyspiesza regenerację. Niweluje również oznaki fotostarzenia, oliwą z oliwek oraz olejem z pestek winogron. Skóra staje się wygładzona, odżywiona oraz dotleniona.

 

Jagodowa rozkosz – regeneracyjny rytuał SPA. 

Jagodowa rozkosz to niezwykle aromatyczne, relaksujące i odżywczy rytuał SPA do ciała z obłędnym aromatem słodkich jagód. Działa odżywiająco, ujędrniająco i wygładzająco na skórę. Idealne dla osób, które pragną głębokiego relaksu oraz zabiegów ujędrniających i wygładzających skórę. Więcej o tym rytuale pod linkiem.

Sprawdź cenę zabiegu. W naszym cenniku możesz sprawdzić cenę podstawową zabiegu, jak i modyfikacje usługi.

Umów się na konsultację. Jeśli masz wątpliwości zawsze możesz skonsultować je z naszymi profesjonalnymi kosmetologami!

rytuał SPA strefa odnowa