Rytuały spa

Rytuały STREFAodNOWA

W strefie wellness STREFAodNOWA znajdą Państwo bogatą ofertę masaży, rytuałów i ceremonii. Kosmetyki i preparaty raz akcesoria, których używamy podczas tych zabiegów oddziałują na wszystkie zmysły, co pomaga odzyskać spokój i odprężenie, a przy tym poprawia kondycję skóry. Masaże niwelują napięcie mięśni i  pozwalają na prawdziwy, głęboki relaks.

Rytuały SPA (peeling, serum, maska, masło)

Mleczne otulenie – mleczny rytuał łagodzący

Zabieg łączy działanie protein koziego mleka, regenerującego skórę oraz ekstraktu ze śliwki chińskiej lychee – źródła witaminy C, która odmładza i wzmacnia skórę. Rytuał polecany jest dla każdego rodzaju skóry, a w szczególności dla skór wrażliwych, skłonnych do podrażnień, wymagających regeneracji. Idealnie nadaje się również jako łagodząca pielęgnacja po opalaniu. Efekty to głębokie nawilżenie, odżywienie, regeneracja oraz wzmocnienie bariery ochronnej skóry.

Mała czarna – kofeinowy rytuał wyszczuplający

Pielęgnacyjny rytuał nakierowany na skuteczną walkę z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Dzięki składnikom aktywnych pozyskanym z kawy pobudza skórę energetycznie i redukuje oznaki fotostarzenia. Zabieg przywraca jędrność i napięcie skóry. Jest szczególnie polecany osobom w trakcie odchudzania oraz walczącym z cellulitem.

Młode Wino – winogronowy rytuał odmładzający

Zabieg skutecznie niwelujący oznaki starzenia się skóry. Dzięki wykorzystaniu preparatów z ekstraktem z  winogron, który chroni skórę przed infekcjami, wzmacnia jej barierę ochronną oraz przyspiesza regenerację. Niweluje również oznaki fotostarzenia, oliwą z oliwek oraz olejem z pestek winogron. Skóra staje się wygładzona, odżywiona oraz dotleniona.

Holistyczny Rytuał Pielęgnacyjny Wellness.

Sprawdź cenę zabiegu. W naszym cenniku możesz sprawdzić cenę podstawową zabiegu, jak i modyfikacje usługi.

Umów się na wizytę. Na stronie moment.pl możesz internetowo umówić się na zabieg w wybranym dniu i godzinie.

Umów się na konsultację. Jeśli masz wątpliwości zawsze możesz skonsultować je z naszymi profesjonalnymi kosmetologami!

Call Now Button