Efekty po zabiegu

Efektami po zabiegu sZafir TermoLifting NIR to poprawa owalu twarzy, podniesienie opadających policzków (tzw. „chomików”), powiek, kącików ust, napięcie i ujędrnienie skóry szyi. Ponadto uzyskuje się zmniejszenie bruzd nosowo-wargowych, wypłycenie zmarszczek na czole, nad górną wargą i w okolicach oczu, zmniejszenie porów. To również idealne rozwiązanie dla osób borykających się z problemami skóry po szybkiej utracie wagi, ciąży oraz intensywnym opalaniu. Zabieg można wykonywać nawet na naczynkowej czy opalonej skórze.

Przebieg

Termolifting NIR jest to zabieg nieinwazyjny z wykorzystaniem głowicy emitującej promieniowanie podczerwone IR, które podgrzewając włókna kolagenowe, obkurcza je powodując natychmiastowy efekt liftingu, wzrost napięcia i elastyczności skóry oraz wygładzenie zmarszczek. Pod wpływem nagrzania tkanek skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie oraz elastyczność, zmianom ulega również jej struktura, zmarszczki zostają wygładzone. Widać to już po paru chwilach od rozpoczęcia zabiegu. Tworzą się nowe włókna kolagenowe (od 3 do 6 miesięcy po zabiegu), zmniejszają się komórki tłuszczowe.

Serie zabiegów

Dla osób z widocznymi oznakami starzenia zaleca się serię 4 zabiegów co 2-4, następnie zabieg przypominający co 3-6 miesięcy, lub powtórzenie serii po ok 1,5 roku.

Zalecenia dodatkowe.

Po zabiegu zaleca się stosowanie preparatów i zabiegów z witaminą C, co wspomaga syntezę kolagenu, a także utrwala efekt.

Sprawdź cenę zabiegu.

sZafir Thermolifting NIR

Czas

Cena

Czas Premium PRO

Czas Premium PRO

Poliki/podbródek/okolica ust i oczu/czoło/szyja
- wybrana okolica

0:15 h

400 zł

-

-

W cenie zabiegu Premium PRO:
peeling kawitacyjny/brusher, infuzja tlenowa,
ampułka BOTO,
koktajl, maska algowa
SIŁA JADU WĘŻA

Twarz

0:45 h

1200zł
900 zł

1:45 h

1450 zł
1150 zł

Twarz + szyja

1:00 h

1600 zł
1100 zł

2:00 h

1900 zł
1400 zł

Twarz + szyja + dekolt

1:30 h

2400 zł
1300 zł

2:15 h

2750 zł
1650 zł

Częstotliwość zabiegów:
min. 4 zabiegi co 4 tyg lub jako zabieg bankietowy - jednorazowo, 2-3 dni wcześniej
Rabaty: 
4 zabiegi: -10%

Umów się na konsultację. Jeśli masz wątpliwości zawsze możesz skonsultować je z naszymi profesjonalnymi kosmetologami!

Call Now Button