Wrastające paznokcie

Metoda Arkady

Korekcja wrastającego paznokcia Metodą Arkady przynosi natychmiastową ulgę, połączoną z nadaniem zdrowego wyglądu płytce paznokcia. Dodatkowym atutem tej metody leczenia jest efekt estetyczny.

 

Jak przebiega zabieg?

Chory palec umieszczamy i stabilizujemy w korpusie specjalnej metalowej kostki. Znajduje się w nim 5 miejsc z otworami przeznaczonymi do umieszczania w nich ruchomych narzędzi. Pracujemy specjalnie wyprofilowanymi łopatkami i haczykami – wszystkie akcesoria są oczywiście wysterylizowane w autoklawie.

Paznokieć formujemy – by rósł w odpowiednim kształcie – za pomocą akrylu. W naszym gabinecie używamy akrylu różowego i bezbarwnego – co możecie zobaczyć na zdjęciach.

 

Czas trwania zabiegu.

Zabieg trwa od 30 do 40 minut (w zależności od stanu paznokcia). W przeważającej większości przypadków już jedna wizyta przynosi pożądany i trwały efekt. Oczywiście zawsze zapraszamy na wizytę kontrolą, by ocenić stan paznokcia i w razie potrzeby wykonać podczas niej ewentualne korekty.

 

Dla kogo polecamy ten zabieg?

Zabieg polecamy wszystkim, którzy borykają się z problemem wrastających paznokci, w tym szczególnie osobom aktywnie uprawiającym sporty, podczas których nosi się zabudowane, często ściśle przylegające do stopy obuwie – biegaczom, piłkarzom oraz wspinaczom.

 

Sprawdź cenę zabiegu. W naszym cenniku możesz sprawdzić cenę podstawową zabiegu, jak i modyfikacje usługi.

Umów się na wizytę. Na stronie moment.pl możesz internetowo umówić się na zabieg w wybranym dniu i godzinie.

Umów się na konsultację. Jeśli masz wątpliwości zawsze możesz skonsultować je z naszymi profesjonalnymi kosmetologami!

Call Now Button