Endermologia LPG

Oryginalna Endermologia LPG – 11 lat doświadczenia – Super efekty!

Jeśli szukasz skutecznej i sprawdzonej metody, która pomoże Ci poprawić kondycję skóry, to nie możesz pominąć Endermologii!

Jeśli szukasz profesjonalnej endermologii w Łodzi, to z przyjemnością informujemy, że nasz salon kosmetyczny oferuje zabiegi endermologii wykonywane na oryginalnym urządzeniu Endermologie Cellu M6 KeyModule LPG stworzonym i opatentowanym przez francuską firmę LPG Systems.
Ponad 11 letnie doświadczenie w wykonywaniu endermologii z wykorzystaniem technik pogłębionych oraz lipoizolacja z wykorzystaniem pasów EndermoGym sprawi, że jeśli korzystałaś już z zabiegu Endermologii gdzieindziej to ze STREFĄdoNOWA odkryjesz ten zabieg na nowo 🙂

Z nami, korzystanie z endermologii LPG jest w zasięgu Twojej ręki! Oferujemy konkurencyjne ceny pakietów endermologii w Łodzi, a obecna promocja na endermologię jest doskonałą okazją, aby skorzystać z naszych usług w jeszcze lepszej cenie. Przekonaj się o skuteczności endermologii LPG i ciesz się zdrową i piękną skórą.

zdjęcie poglądowe zabiegu endermologii
Wskazania
 1. Cellulit
 2. Lokalnie nagromadzona tkanka tłuszczowa
 3. Wspomaganie procesu odchudzania
 4. Poprawa jędrności skóry
 5. Obrzęki
 6. Bóle mięśni
 7. Redukcja blizn, zrostów
Przeciwwskazania

Przed wizytą zapoznaj się z przeciwwskazaniami do zabiegu.

Istnieją pewne bezwzględne przeciwwskazania do zabiegu endermologii, które uniemożliwiają jego przeprowadzenie z uwagi na ryzyko powikłań lub negatywnych skutków dla zdrowia. Oto one:

 

 1. Choroby nowotworowe – zabieg endermologii jest przeciwwskazany u pacjentów z chorobami nowotworowymi.
 2. Ciąża – zabieg jest przeciwwskazany u kobiet w ciąży ze względu na potencjalne ryzyko dla płodu.
 3. Zakrzepica i choroby układu krążenia – zabieg jest przeciwwskazany u pacjentów z chorobami układu krążenia, w tym zakrzepicą, chorobami serca i wysokim ciśnieniem krwi.
 4. Infekcje ogólnoustrojowe – zabieg jest przeciwwskazany u pacjentów z infekcjami, ponieważ może to spowodować rozprzestrzenienie infekcji.
 5. Skłonność do siniaków i krwawień – zabieg jest przeciwwskazany u pacjentów, którzy mają skłonność do siniaków i krwawień, ponieważ masaż podciśnieniowy może pogorszyć ten stan.
 6. Choroby autoimmunologiczne – zabieg jest przeciwwskazany u pacjentów z chorobami autoimmunologicznymi, ponieważ masaż podciśnieniowy może wywołać stan zapalny i zaostrzenie choroby.
Cennik

KLIKNIJ i sprawdź aktualne PROMOCJE

Endermologia LPG

Czas rezerwacji:Cena:
endermologia 15'0:30h80zł
endermologia 30'0:45h120zł
endermologia 45'1:00h160zł
endermologia 60'1:15h200zł
kostium50zł
Częstotliwość zabiegów: 10 zabiegów 2-3 razy w tygodniu
Karnety: 5 zabiegów -5%, 10 zabiegów -10%