Oczyszczanie wodorowe

Aquametiq hydra prime M’onduniq

 

Intensywne oczyszczanie wodorowe.

Jest to zabieg skupiający się na oczyszczeniu skóry z zaskórników i nadmiaru serum. Oczyszczanie wodorowe jest szczególnie polecane dla osób ze skórą tłustą i mieszaną skłonną do zanieczyszczeń oraz jako zabieg przygotowujący skórę do innych zabiegów. 

GEST 1. Zabieg rozpoczynamy od użycia głowicy wykorzystującej nasycony wodorem wir wodny. Złuszcza ona martwy naskórek i jednocześnie “odkurza” ze skóry zanieczyszczenia. 

GEST 2. Aplikujemy na skórę preparat na bazie kwasów (reguluje grubość warstwy rogowej),  aloesu (nawilża i przyspiesza gojenie) jak i Syricalm (zmniejsza stany zapalne i odbudowuje barierę ochronną skóry).

GEST 3. Rozpylamy na skórze skoncentrowaną ampułkę o działaniu przeciwtrądzikowym, seboregulującym i kojącym podrażnienia. Następnie wtłaczamy ją za pomocą mezoterapii “ultra mikrojonowej”.

GEST 4. Nakładamy żel z ekstraktem ze śluzu ślimaka (redukuje trądzik, przebarwienia i blizny po trądziku). W następnej kolejności wykonujemy kojący masaż głowicą KRIO schłodzoną do -3 stopni C.

GEST 5. Na zakończenie stosujemy fototerapię niebieskim światłem LED 415nm, mającym  właściwości przeciwbakteryjne. Nakładamy koncentrat i maskę peel-off SEKRET ŚLIMAKA.

 

Kwasowe oczyszczanie wodorowe

Zabieg łączący zalety oczyszczania wodorowego i terapii kwasami. Polecany dla skór tłustych, zanieczyszczonych oraz z przebarwieniami pozapalnymi.

GEST 1. Zabieg rozpoczynamy od użycia głowicy wykorzystującej nasycony wodorem wir wodny, która złuszcza martwy naskórek.  Jednocześnie “odkurza” ze skóry zanieczyszczenia. 

GEST 2. Aplikujemy na skórę wzmocniony roztwór kwasów (działa złuszczająco, przyspiesza zanikanie przebarwień pozapalnych),  aloesu (nawilża i przyspiesza gojenie) oraz Syricalm (zmniejsza stany zapalne i odbudowuje barierę ochronną skóry).

GEST 3. Nakładamy żel z ekstraktem ze śluzu ślimaka (redukuje trądzik, przebarwienia i blizny po trądziku). Wykonujemy kojący masaż głowicą KRIO schłodzoną do -3 stopni C.

GEST 4. Na zakończenie stosujemy fototerapię niebieskim światłem LED, mającym  właściwości przeciwbakteryjne lub nakładamy koncentrat i maska peel-off SEKRET ŚLIMAKA.

 

Młodzieżowe oczyszczanie wodorowe.

Zabieg stworzony z myślą o osobach borykających się z problemem trądziku młodzieńczego. Młodzieżowe oczyszczanie wodorowe redukuje stany zapalne i zapobiega wypryskom.

GEST 1. Zabieg rozpoczynamy od użycia głowicy wykorzystującej nasycony wodorem wir wodny, która złuszcza martwy naskórek. Jednocześnie “odkurza” ze skóry zanieczyszczenia. 

GEST 2. Aplikujemy na skórę preparat na bazie kwasów (reguluje grubość warstwy rogowej),  aloesu (nawilża i przyspiesza gojenie) oraz Syricalm (zmniejsza stany zapalne i odbudowuje barierę ochronną skóry).

GEST 3. Rozpylamy na skórze skoncentrowaną ampułkę o działaniu przeciwtrądzikowym, seboregulującym i kojącym podrażnienia.

GEST 4. Nakładamy żel z ekstraktem ze śluzu ślimaka (redukuje trądzik, przebarwienia i blizny po trądziku). W następnej kolejności wykonujemy kojący masaż głowicą KRIO schłodzoną do -3 stopni C.

GEST 5. Na zakończenie nakładamy maskę ACNE.

 

Zabieg wodorowy dla skór wrażliwych.

Zabieg stworzony z myślą o osobach ze skórą naczynkową, podrażniona jak i z tendencja do przesuszenia i łuszczenia. 

GEST 1. Zabieg rozpoczynamy od złuszczania skóry z użyciem delikatnej, silikonowej głowicy wykorzystującej nasycony wodorem wir wodny. 

GEST 2. Aplikujemy na skórę preparat na bazie wyciągu z drzewa Croton lechleri nazywanego Smoczą Krwią. Ma on działanie regenerujące i przeciwzapalne, ułatwia gojenie się ran i owrzodzeń, zwiększa liczbę fibroblastów w skórze, kwasu hialuronowego oraz aloesu 

GEST 3. Rozpylamy na skórze ampułkę z witaminami, ekstraktem z kawioru (zawiera m.in. fosfolipidy i NNKT odpowiedzialne za nawilżenie i ochronę przed utratą wody z naskórka) i proteinami jedwabiu (18 aminokwasów, które przypominają budową strukturę naszej skóry, dlatego bardzo łatwo w nią wnikają, utrzymują jej sprężystość oraz elastyczność. mają również wyjątkową zdolność zatrzymywania wody w naskórku).

GEST 4. Nakładamy koncentrat i maskę z linii LASER IQ. Następnie wzmacniamy ich działanie przez zastosowanie fototerapii LED o barwie żółtej 590 nm.

 

Zabieg wodorowy dla skór z przebarwieniami.

Zabieg dla skór ze skłonnością do przebarwień. Niezwykle skuteczna terapia likwidowania i zapobiegania powstawaniu kolejnych plam na skórze. 

GEST 1. Zabieg rozpoczynamy od intensywnego złuszczania skóry za pomocą głowicy, wykorzystującej nasycony wodorem wir wodny.

GEST 2.  Aplikujemy na skórę preparat zawierający Whitonyl. Ma on działanie depigmentujące i wyrównujące barwę skóry poprzez hamowanie aktywności tyrozynazy i inhibicji produkcji melaniny, kwas hialuronowy oraz aloes.

GEST 3. Rozpylamy na skórze skoncentrowaną ampułkę o działaniu wybielającym i rozświetlającym z peptydami i złotem koloidalnym. Następnie za pomocą mezoterapii nanoigłowej potęgujemy przenikanie preparatu do głębszych warstw skóry.

GEST 4.  Na zakończenie nakładamy koncentrat i maskę z linii DRAGON.

 

Zabieg wodorowy dla skór suchych i odwodnionych.

GEST 1. Zabieg rozpoczynamy od złuszczania skóry za pomocą głowicy wykorzystującej nasycony wodorem wir wodny.

GEST 2. Aplikujemy na skórę roztwór substancji wygładzających zmarszczki mimiczne, redukujących zmarszczki od wewnątrz i nawilżających skórę.

GEST 3. Rozpylamy na skórze ampułkę z witaminami, ekstraktem z kawioru (zawiera m.in. fosfolipidy i NNKT odpowiedzialne za nawilżenie i ochronę przed utratą wody z naskórka) i proteinami jedwabiu (18 aminokwasów, które przypominają budową strukturę naszej skóry, dlatego bardzo łatwo w nią wnikają, utrzymują jej sprężystość oraz elastyczność. mają również wyjątkową zdolność zatrzymywania wody w naskórku). Następnie wtłaczamy ją w głębsze warstwy skóry za pomocą mezoterapii “ultra mikrojonowej”.

GEST 4. Kolejny etap to nałożenie maski witaminowej i relaksujący masaż za pomocą rozgrzanego kamienia jadeitowego.

GEST 5. Na zakończenie nakładamy koncentrat i maskę z linii HI’FUsion.

 

Zabieg wodorowy dla skór dojrzałych.

GEST 1. Zabieg rozpoczynamy od złuszczania skóry za pomocą głowicy wykorzystującej nasycony wodorem wir wodny.

GEST 2. Aplikujemy na skórę roztwór substancji wygładzających zmarszczki mimiczne, redukujących  zmarszczki od wewnątrz i nawilżających skórę.

GEST 3. Rozpylamy na skórze ampułkę ze skoncentrowanymi peptydami działającymi silnie napinająco, przeciwzmarszczkowo i odżywczo.

GEST 4. Kolejny etap to nałożenie maski dobranej do potrzeb skóry maski i zastosowanie głowic z mikroprądami powodujących napinanie oraz wzmacnianie mięśni. W efekcie następuje poprawa konturu i owalu twarzy.

GEST 5. Następnie wykonujemy relaksujący masaż za pomocą rozgrzanego kamienia jadeitowego.

GEST 6.  Na zakończenie stosujemy fototerapię czerwonym światłem LED. Ma ono właściwości stymulujące regenerację kolagenu. Nakładamy koncentrat i maskę z linii SIŁA JADU WĘŻA.

 

Zabieg wodorowy AQUAMETIQUE DE LUXE.

GEST 1. Zabieg rozpoczynamy od złuszczania skóry za pomocą głowicy wykorzystującej nasycony wodorem wir wodny

GEST 2. Aplikujemy na skórę roztwór substancji wygładzających zmarszczki mimiczne, redukujących zmarszczki od wewnątrz, a także nawilżających skórę.

GEST 3. Rozpylamy na skórze ampułkę ze skoncentrowanymi peptydami działającymi silnie napinająco, przeciwzmarszczkowo i odżywczo. Następnie wtłaczamy ją w głębsze warstwy skóry za pomocą mezoterapii “ultra mikrojonowej”.

GEST 4. Kolejny etap to nałożenie maski dobranej do potrzeb skóry maski i zastosowanie głowic z mikroprądami powodujących napinanie i wzmacnianie mięśni. W efekcie następuje poprawa konturu i owalu twarzy.

GEST 5.  Następnie wykonujemy relaksujący masaż za pomocą rozgrzanego kamienia jadeitowego.

GEST 6. Wykonujemy masaż głowicą KRIO schłodzoną do -3 stopni C. W efekcie następuje obkurczenie naczyń krwionośnych i lepsze napięcie skóry.

GEST 7.  Na zakończenie nakładamy koncentrat i maskę z linii SIŁA JADU WĘŻA.

oczyszczanie wodorowe
aquametic strefaodnowa
aquametic przed i po

Cennik

CzasTwarzSzyjaDekolt
Intensywne oczyszczanie wodorowe1:30h315-350 zł+50 zł
+100 zł
Kwasowe oczyszczanie wodorowe1:00 h250-280 zł+50 zł+100 zł
Młodzieżowe oczyszczanie wodorowe1:00 h230+50 zł+100 zł
Zabieg wodorowy dla skór wrażliwych1:15 h290 zł+50 zł+100 zł
Zabieg wodorowy dla skór z przebarwieniami1:30 h390 zł+50 zł+100 zł
Zabieg wodorowy dla skór suchych1:30 h360 zł+50 zł+100 zł
Zabieg wodorowy dla skór dojrzałych1:30 h330-370 zł+50 zł+100 zł
Zabieg wodorowy AQUAMETIQUE DE LUXE1:45 h430 zł+50 zł+100 zł