Świecenie skóry

By rozwiązać ten problem polecamy następujące zabiegi:

 

Peeling kawitacyjny

Jeśli czujesz, że Twoja skóra jest lepka, tłusta i świecąca to peeling kawitacyjny jest idealnym zabiegiem by przywrócić Ci uczucie świeżości i komfortu.

Peeling kawitacyjny bardzo delikatnie złuszcza warstwę rogową skóry, głęboko oczyszcza pory skóry z nadmiaru łoju i bakterii nie podrażniająca jej jak przy oczyszczaniu manualnym. Zastosowana po peelingu maska reguluje pracę gruczołów łojowych by efekt czystej i matowej skóry utrzymywał się dłużej.

Zabieg trwa ok 30-45 min i zaleca się wykonywać go raz w miesiącu.

Mikrodermabrazja diamentowa

Jeśli twoja skóra jest gruba lub szorstka, ma tendencje do łuszczenie się w niektórych strefach a w innych przetłuszcza się i świeci to mikrodermabrazja diamentowa jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie!

Zabieg polega na usuwaniu wierzchnich warstw naskórka za pomocą diamentowych głowic, które podczas przesuwania po skórze, ścierają i zasysają martwy naskórek. Po złuszczaniu nakładana jest masa dobierana do indywidualnych potrzeb skóry.

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest gładka, miękka w dotyku i wypoczęta.

Zabieg trwa ok 45 min i zaleca się wykonywać go raz w miesiącu.

Mikrodermabrazja korundowa

Jeśli w przeszłości miałeś problemy z trądzikiem i na twojej skórze pozostały nieestetyczne ślady i blizny pomocna będzie mikrodermabrazja korundowa.

Zabieg ten charakteryzuje się bardzo silnym efektem złuszczania, wywołanym przez kryształki korundu (materiał naturalny i nieszkodliwy) uderzającego o skórę. Usuwając obumarły naskórek oraz wszelkie zanieczyszczenia, stymulujemy naturalny wzrost nowej tkanki, dzięki czemu skóra jest młoda, lśniąca, elastyczna i gładka. Głębsze złuszczanie może zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować rozstępy, blizny, zwiotczenie skóry, plamy, zmarszczki i rozszerzone pory. Po zabiegu skóra może być przez kilka godzin zaczerwieniona.

Dla osiągnięcia efektów terapeutycznych mikrodermabrazję wykonujemy w serii 4 – 12 zabiegów, co 7, 14 lub 21 dni. Zabieg można również wykonać jednorazowo by odświeżyć i wygładzić skórę oraz polepszyć wnikanie składników preparatów kosmetycznych.

Oxybrazja

Jeśli Twoja skóra jest ma tendencje do podrażnień, np. tych po goleniu, stanów zapalnych lub po prostu jest wrażliwa polecamy oxybrazję nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową.

Zabieg polega na bardzo delikatnym a jednocześnie skutecznym złuszczaniu skóry pod ciśnieniem (nawet 8bar!) soli fizjologicznej i tlenu. Tlen niweluje stany zapalne, eliminuje bakterie odpowiedzialne za powstawanie trądziku pospolitego, przyspiesza metabolizm w skórze i sprawia, że wygląda na wypoczętą!

Zabieg trwa ok 45 min i zaleca się wykonywać serię zabiegów w przepadku problemów skórnych (min. 4 zabiegi co 7 dni) lub raz w miesiącu.

Call Now Button