Mezoterapia igłowa

Efekty po zabiegu: spłycenie zmarszczek, ujędrnienie skóry, biorewitalizacja, likwidacja cellulitu, rozstępów, przeciwdziałanie łysieniu.

Przebieg: zabieg polega na wprowadzaniu substancji aktywnych bezpośrednio do skóry za pomocą strzykawki i cieniutkiej igły, pistoletem (metoda doskonale się sprawdza na dużych obszarach) lub urządzeniem do frakcjonowania za pomocą mikroigieł. Wybór metody i preparatu ustalamy indywidualnie podczas konsultacji.

W STREFAodNOWA pracujemy na preparatach:

 • jednoskładnikowych (Krzemionka, DMAE, L-karnityna)
 • koktajlach na bazie kwasu hialuronowego (CytoCare)
 • zaawansowanych biotechnologicznie mieszankach peptydów biomimetycznych (Dermaheal)
 • czystym kwasie hialuronowym o różnych gęstościach (Viscoderm System)

Cytocare 532

Koktajl zawiera w swoim składzie 32 mg kwasu hialuronowego i 55 składników aktywnych takich jak witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy.

Preparat dzięki swoim idealnie dobranym składnikom pozwala na głęboką i intensywną kurację odmładzającą i odbudowującą skórę twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Szczególnie polecany jest dla osób z mocno zniszczoną, z widocznymi efektami fotostarzenia spowodowanymi przez słońce i tytoń, suchą, pozbawioną blasku, dojrzałą i wymagającą intensywnej odnowy skórą.

Dermaheal HSR – intensywna regeneracja

Dermaheal HSR to koktajl do mezoterapii o działaniu przeciwzmarszczkowym. Widocznie odmładza, regeneruje i nawilża. Rewitalizuje suchą i nieodżywioną skórę, zmniejsza zmarszczki. Działa odbudowująco na skórę poprzez zwiększenie proliferacji komórek. Zawarty kwas hialuronowy nawadnia skórę i pomaga utrzymać optymalną równowagę. Produkt przeznaczony dla skóry dojrzałej okolic twarzy, szyi i dekoltu.

Dermaheal SR – rewitalizacja

Dermaheal SR to rewitalizujący koktajl do mezoterapii igłowej. Preparat dający wyraźne efekty odmłodzenia, mający silne działanie przeciwzmarszczkowe. Rekomendowany do stosowania na skórę z oznakami starzenia, może być stosowany również do cery trądzikowej i na problemy z rozszerzonymi porami. Wygładza drobne zmarszczki tworząc nowe komórki skórne, odżywia skórę i poprawia jej elastyczność.

Dermaheal SB – przebarwienia i plamy

Dermaheal SB to produkt do mezoterapii usuwający przebarwienia skórne oraz starcze plamy. Działa rozjaśniająco, wyrównuje koloryt skóry. Redukuje syntezę melaniny, zapobiega dalszej pigmentacji skóry. Pozostawia skórę gładką, miękką, pełną zdrowego blasku.

Składniki aktywne:

 • aminokwasy
 • witaminy
 • minerały
 • peptydy biomimetyczne

Dermaheal HL – wzmocnienie włosów

Dermaheal HL to preparat hamujący wypadanie włosów. Dzięki swoim właściwościom regenerującym wzmacnia cebulki włosa, sprawiając je grubszymi i gęściejszymi.
Skutecznie ogranicza utratę włosów i łysienie. Włosy i skóra głowy są odżywione oraz nawilżone. Produkt do mezoterapii przeznaczony dla kobiet jak i mężczyzn.

Dermaheal LL – tłuszcz i cellulit

Dermaheal LL to produkt przyspieszający spalanie tkanki tłuszczowej do mezoterapii o właściwościach wyszczuplających i antycellulitowych. Preparat zawiera fosfatydylocholinę, L-carnitynę oraz peptydy biomimetyczne. Wygładza i napina skórę, czyniąc ją bardziej sprężystą oraz jędrną. Produkt przeznaczony jest do stosowania na całe ciało oraz podbródek.

Viscoderm System

Rodzina produktów VISCODERM bazuje na trójwymiarowym kwasie hialuronowym wytwarzanym przez szwajcarskie labolatorium IBSA. Są to wyjątkowe produkty o najwyższej czystości biologicznej, długotrwałym działaniu i maksymalnej sile odbudowy płytszych i głębszych struktur skóry.

Produkty VISCODERM dostępne są w 3 różnych stężeniach kwasu hialuronowego.

Dla uzyskania spektakularnych efektów podczas jednego zabiegu, podajemy różne gęstości kwasu hialuronowego na różne głębokości w skórze. Badania kliniczne prowadzone za pomocą USG skóry potwierdzają najwyższą skuteczność w obszarze:

 • rewitalizacji i odbudowy włókien kolagenowo-elastynowych,
 • odbudowy tkanki łącznej,
 • zatrzymania rozpadu kolagenu,
 • przeciwdziałaniu fotostarzeniu,
 • wiązania wody i gromadzenia glikozaminoglikanów

DMAE

DMAE (dimetyloaminoetanol) to substancja wywołująca efekt liftingu, zwiększająca napięcie mięśniowe, poprawiająca jakość skóry, stymulująca fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, głęboko odżywcza.

DMAE to prekursor acetylocholiny, związku odpowiedzialnego za przenoszenie bodźców z komórek nerwowych do komórek mięśniowych.

Preparat można stosować na okolicach twarzy i ciała (brzuch, ramiona, uda) w celu liftingu i niwelacji wiotkości skóry.

Krzemionka organiczna

Regeneruje tkankę łączną i stanowi je strukturalny budulec. Wchodzi w skład elastyny, kolagenu, proteoglikanów i glikoprotein. Stymuluje pracę fibroblastów i sprzyja regeneracji włókien elastycznych i kolagenowych. Krzemionkę organiczną stosuje się najczęściej przy: odmładzaniu i regeneracji skóry twarzy i ciała, rozstępach, cellulicie i łysieniu.

L-karnityna

Aminokwas niezbędny przy transporcie kwasów tłuszczowych do mitochondriów, gdzie kwasy tłuszczowe są utleniane i przemieniane w energię w formie ATP. L- karnityna jest niezbędna jako regulator w dotlenieniu kwasów tłuszczowych a także w całej przemianie tlenowej, zwiększa efektywność przemiany tłuszczu w energię.

Preparat stosuje się w celu ułatwienia spalania miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej i przy cellulicie.

Sprawdź cenę zabiegu. W naszym cenniku możesz sprawdzić cenę podstawową zabiegu, jak i modyfikacje usługi.

Umów się na konsultację. Jeśli masz wątpliwości zawsze możesz skonsultować je z naszymi profesjonalnymi kosmetologami!

mezoterapia igłowa

Cennik:

Mezoterapia

Czas rezerwacji:Cena:
CytoCare 532 5ml *1:00h350zł
Filorga NCTF 135 HA 3ml *0:45h380zł
Dermaheal HSR 5 ml *1:00h300zł
Krzem organiczny + DMAE 5ml *1:00h220zł
Dermaheal SB 5ml * (przebarwienia)1:00h300zł
Dermaheal Dark Circle Solution 1,5ml * (cienie pod oczami)0:30h300zł
Dermacheal Eye Bag Solution 1,5ml * (worki pod oczami)0:30h300zł
Dermaheal HL 5ml (włosy)0:45h260zł
Dermaheal LL 5ml (cellulit i tkanka tłuszczowa)

dodatkowa ampułka
0:30h

+0:15h
220zł

+170zł
Krzem organiczny + DMAE 10ml0:45h220zł
*znieczulenie w cenie zabiegu

Częstotliwość i ilość zabiegów zależy od rodzaju preparatu