Personel

W trosce o dobro i pełne zadowolenie naszych Klientów zespół STREFAodNOWA tworzy starannie wyselekcjonowana kadra specjalistów. Każdy z naszych z kosmetologów jest absolwentem uczeni wyższej na kierunku kosmetologia, dzięki czemu posiada szeroką wiedzę z tej dziedziny. Jest doskonale wyszkolony i nieustannie się rozwija. Nasza załoga stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach, sympozjach i tragach branżowych.

Dzięki indywidualnemu oraz holistycznemu podejściu do Klientów nasi profesjonaliści zapewniają skuteczność zabiegów a także chwile relaksu. Czas spędzony w STREFAodNOWA z naszym personelem jest zatem prawdziwa ucztą dla ciała i ducha.

 

Poznaj naszych kosmetologów!

Iga Bernaciak

Iga ukończyła Policealne Studium Kosmetyczne w Łodzi, a następnie kontynuowała naukę na Uniwersytecie Medycznym, gdzie zdobyła tytuł Magistra Kosmetologii z dziedziny Pielęgnacji Twarzy i Ciała. Od lat uczestniczy w licznych warsztatach kosmetologicznych i ma grubą teczkę dyplomów ze szkoleń dotyczących modelowania sylwetki, wykorzystywania nowoczesnych technologii w redukcji tkanki tłuszczowej, karboksyterapii, trychologii, profesjonalnych preparatów kosmetycznych i wiele innych.

W pracy specjalizuje się w redukcji cellulitu, tkanki tłuszczowej, likwidacji rozstępów, a także zabiegach na twarz, takich jak ujędrnianie skóry, spłycanie zmarszczek, leczenie trądziku i innych problemów z cerą.
W wolnym czasie uprawia taniec towarzyski, lubi chodzić po górach, interesuje się psychologią i chętnie sięga po dobrą książkę i film.

Agata Łukaszewicz

Agata ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi z tytułem Magistra Kosmetologii. W ostatnich 7 latach brała udział w wielu szkoleniach branżowych z dziedziny pielęgnacji skóry oraz odnowy biologicznej.
W swojej pracy na co dzień zmaga się z problemami dodatkowych centymetrów, wiotkości skóry oraz jej starzeniem. Jednak dzięki zdobytej wiedzy oraz doświadczeniu stara się nie myśleć szablonowo i do każdego klienta podchodzi indywidualnie, chcąc sprostać jego wymaganiom, a także osiągnąć wymarzony cel. Wciąż doskonali swój warsztat i poszerza wiedzę. 

Poza kosmetologią, ma też inne zainteresowania – zwierzęta, jazda na rowerze, podróże i wiele innych. Stara się wykorzystywać każdą wolną chwilę i w pracy, i w życiu prywatnym.

Kinga Uścinowicz

Kinga w tym roku kończy studia magisterskie na kierunku Kosmetologia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, ale swoją karierę zawodową rozpoczęła już 4 lata temu. Pracowała w Białymstoku, Sopocie, Gdańsku oraz w Łodzi, gdzie miała okazję uczyć się oraz poszerzać wiedzę od bardziej doświadczonych.
Ukończyła kursy z zakresu pielęgnacji skóry twarzy, ciała, depilacji woskiem, przedłużania oraz zdobnictwa podstawowego paznokci.
Zależy jej na ciągłym rozwoju, więc aktualnie stawia swoje pierwsze kroki w makijażu permanentnym brwi.
Na co dzień pracuje z cerami problematycznymi, a także wykonuje zabiegi z zakresu modelowania sylwetki. W swojej pracy stawia na dokładność oraz holistyczne podejście do każdego Klienta.
Poza pracą trenuje pole dance oraz gimnastykę. Jej hobby to podróże, rysunek, książki głównie fantasy oraz psychologiczne.

 

Call Now Button