Personel

W trosce o dobro i pełne zadowolenie naszych Klientów zespół STREFAodNOWA tworzy starannie wyselekcjonowana kadra specjalistów. Każdy z naszych z kosmetologów jest absolwentem uczeni wyższej na kierunku kosmetologia, dzięki czemu posiada szeroką wiedzę z tej dziedziny. Jest doskonale wyszkolony i nieustannie się rozwija. Nasza załoga stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach, sympozjach i tragach branżowych.

Dzięki indywidualnemu oraz holistycznemu podejściu do Klientów nasi profesjonaliści zapewniają skuteczność zabiegów a także chwile relaksu. Czas spędzony w STREFAodNOWA z naszym personelem jest zatem prawdziwa ucztą dla ciała i ducha.

 

Poznaj naszych kosmetologów!

Małgorzata Szubert

Małgorzata Szubert

Małgorzata Szubert, założycielka Strefy Kobiet, a później STREFAodNOWA. Ukończyła Business Management w Stevenson College w Edynburgu. Z branżą kosmetyczną związana od 2002 roku. Specjalizuje się w zabiegach anti-age na twarz, estetycznych problemach skóry twarzy, takich jak trądzik, przebarwienia, cera naczynkowa. Ma też wieloletnie doświadczenie (od roku 2012) w wykonywaniu makijażu permanentnego oraz zabiegów stylizacji rzęs. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach, sympozjach, targach kosmetologicznych.

Prywatnie interesuje się sportem, alternatywnymi sposobami na zdrowie i dobre samopoczucie, dobrą muzyka, ale też …fizyką, będącą pasją “od zawsze” Gosi są nowoczesne urządzenia kosmetologiczne wykorzystujące lasery, prądy, ultradźwięki. 

 

Agata Gostyniak

Agata Gostyńska

Agata ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi z tytułem Magistra Kosmetologii. W ostatnich 7 latach brała udział w wielu szkoleniach branżowych z dziedziny pielęgnacji skóry oraz odnowy biologicznej.
W swojej pracy na co dzień zmaga się z problemami dodatkowych centymetrów, wiotkości skóry oraz jej starzeniem. Jednak dzięki zdobytej wiedzy oraz doświadczeniu stara się nie myśleć szablonowo i do każdego klienta podchodzi indywidualnie, chcąc sprostać jego wymaganiom, a także osiągnąć wymarzony cel. Wciąż doskonali swój warsztat i poszerza wiedzę.

Poza kosmetologią, ma też inne zainteresowania – zwierzęta, jazda na rowerze, podróże i wiele innych. Stara się wykorzystywać każdą wolną chwilę i w pracy, i w życiu prywatnym.

Call Now Button